Запустіть АСУ ПДАУ та увійдіть у систему за допомогою персонального коду та паролю:
Зайдіть у Кабінет викладача (Навчальний відділ – Кабінет викладача) та розпочніть роботу згідно інструкції.
Оберіть потрібний навчальний рік.
Переконайтеся, що увімкнено фільтр на Навч. рік у Посадах викладача.
У разі увімкнення фільтру Всі Посади викладача – відображаються усі записи посадових переміщень науково-педагогічного працівника (за весь період роботи в Університеті).
У таблиці Посади можна побачити інформацію:
Увага ! Інформація у модулі Посадові переміщення вноситься в АСУ ПДАУ працівниками відділу кадрів – тому у Кабінеті викладача відображаються внесені дані без можливості їх редагування !
При формуванні Індивідуального плану роботи викладача слід враховувати, що робочий час науково-педагогічного працівника повинен включати час виконання ним навчальної, методичної, наукової та організаційної роботи.
Робочий час науково-педагогічного працівника з повним обсягом обов’язків (на 1 ставку)повинен становити в середньому 1548 годин на навчальний рік. При плануванні розподілу навчального навантаження на частину ставки (або більше ставки) обсяг навантаження науково-педагогічного працівникаобчислюється пропорційно величиніставки (табл.1).
Табл.1
Величина ставки |
Максимальний обсяг годин на навчальний рік |
Максимальне навчальне навантаження |
1 ставка |
1548 |
600 |
0,5 ставки |
774 |
300 |
0,25 ставки |
387 |
150 |
Увага ! Для навчального навантаження, виконання якогозапланованоно за сумісництвом на умовах погодинної оплати праці – планування методичної, наукової та організаційної роботи не здійснюється.
Для перегляду інформації про навчальну роботу оберіть вкладку Навчальна робота. Розклад
До навчальної роботи науково-педагогічного працівника відносяться наступні види: проведення вступних екзаменів; проведення навчальних занять; керівництво самостійною роботою; проведення контрольних заходів; керівництво практичною підготовкою; проведення атестації та інші.
Вкладка Навчальна робота включає чотири розділи:
Навчальна робота – містить дані щодо навчального навантаження викладача, що формуються відповідальними працівниками кафедр у модулі Кафнавантаження на відповідний семестр навчального року.
Використовуючи фільтри Посади для розрахунку можна використовувати два режими перегляду навчального навантаження :
Можна побачити :
Увага ! Навчальне навантаження у модулі Кафнавантаження вноситься посеместрово – тому не забувайте перемикати семестри відповідного навчального року!
Увага ! Навчальне навантаження вноситься в модулі Кафнавантаження, тому у Кабінеті викладача відображаються внесені дані без можливості їх редагування !
Тижневий розклад – містить дані щодо розкладу викладача на обраний тиждень, які формуються відповідальними працівниками навчального відділу.
Увага ! Розклад формується у модулі Розклад Налаштування, тому у Кабінеті викладача відображаються внесені дані без можливості їх редагування !
Можна переглянути тижневий розклад кафедри. Для цього слід натиснути Звіти – Розклад кафедри (з урахуванням посадових фільтрів).
Річний розклад – містить дані щодо розкладу аудиторних занять викладача за навчальний рік, що формуються відповідальними працівниками навчального відділу та інформації про відпустки, відрядження тощо, що вноситься працівниками відділу кадрів.
Можна побачити :
Увага ! Інформація формується у модулі Розклад Налаштування та у модулі Кадри, тому у Кабінеті викладача відображаються внесені дані без можливості їх редагування !
Можна переглянути розклад викладача за навчальний рік. Для цього слід натиснути Звіти – Розклад викладача річний.
Річний розподіл годин – містить дані щодо тижневого розподілу аудиторних занять викладача упродовж навчального року, що формуються відповідальними працівниками директоратів / деканатів.
Можна побачити :
Увага ! Тижневий розподіл формується у модулі Розклад Налаштування, тому у Кабінеті викладача відображаються внесені дані без можливості їх редагування !
Можна переглянути звіт про розподіл годин з навчальних дисциплін у розрізі тижнів. Для цього слід натиснути Звіти – Звіт про розподіл годин з навчальних дисциплін у розрізі тижнів.
Для планування наукової роботи оберіть вкладку Наукова робота.
До наукової роботи науково-педагогічного працівника відносяться наступні види: виконання планових наукових досліджень; підготовка, видання та рецензування наукових праць; отримання охоронних документів, підготовка та захистдисертацій; керівництво науковоюроботою здобувачів вищої освіти та інші.
Оберіть та виділіть курсором потрібний запис посадового переміщення викладача (кафедра, ставка – основна посада, сумісництво).
Увага ! Записи посадових переміщень за сумісництвом на умовах погодинної оплати праці – НЕ ОБИРАТИ).
Натисніть кнопку для додавання видів наукової роботи.
Відкриється довідник наукових робіт. Після цього оберіть Тип наукової роботи (виділіть курсором) і у списку справа знайдіть необхідну Назву наукової роботи (виділіть курсором).
Натисніть кнопку для додавання відповідної Назви наукової роботи у свій Індивідуальний план.
Зверніть увагу, що для кожного виду наукової роботи у довіднику зазначено:
Одиницю виміру.
Примітка – за необхідності зазначаються особливі умови виконання.
Норми
часу – кількість годин, передбачених за його виконання,
рейтинг – кількість балів, передбачених за його виконання,
ліц. умови – номер пункту Ліцензійних умов (п.38), якому відповідає виконання певного виду наукової роботи.
Після додавання потрібного виду наукової роботи внесіть заплановану кількість, враховуючи одиниці виміру певного виду робіт. Віконце для внесення планових показників виділене жовтим кольором.
Програма автоматично розрахує заплановану кількість годин за обраним видом наукової роботи на основі внесених даних (1), показника норм часу внесених у Довідник (2) та формули для розрахунку (3).
Якщо запис певного виду наукової роботи був внесений помилково – його слід виділити курсором та видалити натиснувши Кнопку для видалення. З’явиться попереджувальне вікно «Ви впевнені ?» Після підтвердження (Так) рядок буде видалено.
Увага! Якщо години за певний вид наукової роботи зазначаються за рік, у поле планова кількість слід внести 1.
Оберіть вкладку Методична робота для внесення інформації щодо методичної роботи. Оберіть та виділіть курсором потрібний запис посадового переміщення викладача (кафедра, ставка – основна посада, сумісництво). Увага! Записи посадових переміщень за сумісництвом на умовах погодинної оплати праці – НЕ ОБИРАТИ).
Натисніть кнопку для додавання видів методичної роботи.
Відкриється довідник методичних робіт. Після цього оберіть Тип методичної роботи (виділіть курсором) і у списку справа знайдіть необхідну Назву методичної роботи. Оберіть потрібний запис – виділіть курсором і натисніть Кнопку для додавання Методичної роботи у свій Індивідуальний план.
Зверніть увагу, що для кожного виду методичної роботи у довіднику зазначено:
Одиницю виміру.
Примітка – за необхідності зазначаються особливі умови виконання.
Норми
часу – кількість годин, передбачених за його виконання,
рейтинг – кількість балів, передбачених за його виконання,
ліц. умови – номер пункту Ліцензійних умов (п.38), якому відповідає виконання певного виду наукової роботи.
Після додавання потрібного виду методичної роботи внесіть заплановану кількість, враховуючи одиниці виміру певного виду робіт. Віконце для внесення планових показників виділене жовтим кольором. Програма автоматично розрахує заплановану кількість годин за обраним видом методичної роботи на основі внесених даних, показника норм часу внесених у Довідник та формули для розрахунку.
Якщо запис певного виду методичної роботи був внесений помилково – його слід виділити курсором та видалити натиснувши Кнопку для видалення. З’явиться попереджувальне вікно «Ви впевнені ?» Після підтвердження (Так) рядок буде видалено.
Оберіть вкладку Організаційна робота для внесення інформації щодо організаційної роботи. Оберіть та виділіть курсором потрібний запис посадового переміщення викладача (кафедра, ставка – основна посада, сумісництво).
Увага ! Записи посадових переміщень за сумісництвом на умовах погодинної оплати праці – НЕ ОБИРАТИ).
Натисніть кнопку для додавання видів організаційної роботи.
Відкриється довідник організаційних робіт. Після цього оберіть Тип організаційної роботи і у списку справа знайдіть необхідну Назву організаційної роботи. Оберіть потрібний запис – виділіть курсором і натисніть Кнопку для додавання Організаційної роботи у свій Індивідуальний план.
Зверніть увагу, що для кожного виду організаційної роботи у довіднику зазначено:
Одиницю виміру.
Примітка – за необхідності зазначаються особливі умови виконання.
Норми
часу – кількість годин, передбачених за його виконання,
рейтинг – кількість балів, передбачених за його виконання,
ліц. умови – номер пункту Ліцензійних умов (п.38), якому відповідає виконання певного виду наукової роботи.
Після додавання потрібного виду організаційної роботи внесіть заплановану кількість, враховуючи одиниці виміру певного виду робіт. Віконце для внесення планових показників виділене жовтим кольором. Програма автоматично розрахує заплановану кількість годин за обраним видом організаційної роботи на основі внесених даних, показника норм часу внесених у Довідник та формули для розрахунку.
Зверніть увагу, що для 3 типу Організаційної роботи – Виконання обов’язків на громадських засадах вносити планову кількість робіт не потрібно.
Якщо запис певного виду організаційної роботи був внесений помилково –
його слід виділити курсором та видалити натиснувши Кнопку для видалення. З’явиться попереджувальне вікно «Ви впевнені ?» Після підтвердження (Так) рядок буде видалено.
Зверніть увагу!!! Для окремих записів у довіднику видів робіт відсутні години, це означає що вони не передбачені затвердженими нормами часу, отже їх не можна використовувати для планування роботи викладача. Проте, якщо вони виконані – їх слід додавати, оскільки ці дані будуть враховуватися при формуванні інших звітів викладача (Індивідуальні показники роботи викладача тощо).
Для формування Індивідуального плану роботи викладача оберіть та виділіть курсором потрібний запис посадового переміщення викладача (кафедра). Натисніть на кнопку Звіти та оберіть Індивідуальний план роботи викладача.
З’явиться попереджувальне вікно - підтвердіть правильність обраної кафедри, натисніть Так.
Після того як з віт сформовано - перевірте правильність його заповнення.
Увага ! Індивідуальний план роботи викладача формується із внесених даних на усі записи посадових переміщень викладача для обраної кафедри та навчального року. У разі, якщо викладач працює на двох кафедрах – вносити дані слід на відповідні записи посадових переміщень і формувати окремі Індивідуальні плани роботи по кожній кафедрі.
Індивідуальний план роботи викладача можна сформувати у модулі Кафнавантаження. Для цього слід виділити курсором відповідний запис посадового переміщення викладача, натиснути кнопку Звіти і обрати відповідний документ.
План роботи викладачів кафедри можна сформувати у модулі Кафнавантаження. Для цього слід натиснути кнопку Звіти і обрати відповідний документ.
Формування Плану навчальної роботи викладача
Для формування Плану навчальної роботи викладача у кабінеті викладача оберіть та виділіть курсором потрібний запис посадового переміщення викладача (кафедра). Натисніть на кнопку Звіти та оберіть План навчальної роботи викладача.
Використовуючи фільтри Посади для розрахунку можна використовувати два режими формування звіту :
З повагою,
відділ моніторингу та забезпечення якості освіти ПДАУ
м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3, каб. 411, 413;
(0532)56-94-09, vyo@pdaa.edu.ua